O portalu

Pierwszy na rynku portal, który w całości poświęcony jest zawodowym problemom przy zarządzaniu nieruchomościami!

 

Portal powstał z myślą o administratorach oraz zarządcach nieruchomości, którzy:

 • Muszą samodzielnie rozwiązywać problemy prawne – nie mają stałego dostępu do radcy prawnego,
 • Chcą wyposażyć się w specjalistyczną wiedzę techniczną, która pomoże w realizacji prac utrzymaniowych, remontowych czy modernizacyjnych,
 • Szukają najwyższej jakości treści opartych na wiedzy ekspertów i praktyków w zarządzaniu nieruchomościami.

 

Zawodowy portal dla administratorów i zarządców nieruchomości w liczbach:

324 artykułów z poradami prawnymi, które pomogą rozwiązać problematyczne sprawy w zarządzanych przez Ciebie nieruchomościach

154 wzorcowych dokumentów do wykorzystania w każdej chwili i dostosowane do wszystkich typów obiektów

72 h tyle maksymalnie czasu będziesz czekał na odpowiedź na swoje pytania

640 minut filmu instruktażowego omawiającego postępowanie przy problemach technicznych

167 komentarzy do podzielonych tematycznie orzecznictw i wyroków

 

CO OFERUJE DORADCA ZARZĄDCY.PL?

 • Filmy instruktażowe prowadzone przez inspektorów budowlanych, którzy krok po kroku omawiają postępowanie przy problemach technicznych w budynkach.
 • Bazę porad prawnych opartych na problemach zgłaszanych przez zarządców z zakresu prawa, administrowania, czy finansów – uzupełnione przez powiązane orzecznictwo i niezbędną dokumentację.
 • Indywidualne konsultacje ze specjalistami w zakresie nieruchomości: radcą prawnym, licencjonowanym zarządcą, inspektorem budowlanym, księgową itd.
 • Bazę wzorcowych dokumentów, gotowych do wykorzystania w każdej chwili
  i dostosowane do wszystkich typów obiektu, również możliwość zamówienia dokumentacji na życzenie.
 • Orzeczenia sądów podzielone tematycznie i opatrzone jasnym komentarzem.

 

Dlaczego warto uzyskać dostęp do portalu?

Zawsze aktualne treści - regularnie aktualizujemy treści dostępne w serwisie, dzięki temu masz gwarancję, że pracujesz na materiałach zgodnych z obowiązującym prawem. Dodatkowo każda porada prawna opatrzona jest najnowszym orzecznictwem i aktualnym wzorem dokumentu.

Najwyższy poziom merytoryczny - tylko praktyczne odpowiedzi, dzięki sprofilowanym indywidualnie załącznikom dokumentów i schematów postępowania, odpowiedź zawsze opatrzona powiązanym orzecznictwem, odpowiedzi na każde, nawet najbardziej złożone pytanie.

Materiały pogrupowane tematycznie - dzięki intuicyjnym zakładkom: ADMINISTROWANIE, ZAGADNIENIA BUDOWLANE, FINANSE w szybki sposób znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię problemy z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Hasłowa wyszukiwarka - wyszukiwanie według słów kluczowych pozwoli w szybki i łatwy sposób znaleźć m.in. potrzebne informacje, wzory dokumentów, aktualne orzecznictwa czy wyroki sądowe.

 

JEŻELI CHCESZ OTRZYMAĆ:

 • właściwe interpretacje prawne, które pomogą rozwiązać problematyczne sprawy w zarządzanych przez Ciebie nieruchomościach,
 • zestaw obowiązujących orzeczeń sądów w podziale na konkretne problemy, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce,
 • nieograniczony kontakt z ekspertami w zarządzaniu nieruchomościami: radców prawnych, księgowych, inspektorów budowlanych itd., którzy w ciągu 72 h odpowiedzą na każde Twoje pytanie,
 • dostęp do filmów instruktażowych pokazujących postępowanie przy usterkach od rozpoznania przyczyn po ich usunięcie – dzięki którym podpatrzysz jak z problemami technicznymi w budynkach radzą sobie inni,

 

Skorzystaj z jedynego na rynku narzędzia, które pozwoli kompleksowo rozwiązać problemowe sytuacje z praktyki zawodowej zarządców nieruchomości spółdzielczych, wspólnotowych oraz komercyjnych.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ