Krzysztof Mikołajczak

Krzysztof Mikołajczak

Inżynier, absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej, posiada uprawnienia budowlane. Jest audytorem energetycznym autoryzowanym przez Krajową Agencję Poszanowania Energii. Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ukończył studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. 

Aktualnie Dyrektor Zarządzający PGK CENTRUM, spółki będącej prekursorem w wynajmie powierzchni biurowych klasy A na rynku poznańskim. Jest odpowiedzialny za budowanie strategii najmu i pozyskiwanie nowych najemców. Od 12 lat kieruje zespołem zarządzającym kompleksem budynków biurowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowie, modernizacji i dostosowaniu istniejących obiektów biurowych do zmieniających się potrzeb rynku nieruchomości. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawidłową eksploatacją budynków biurowych w ramach zrównoważonego rozwoju.

UZYSKAJ DOSTĘP DO:

  • 324 artykułów z poradami prawnymi, które pomogą rozwiązać problematyczne sprawy w zarządzanych przez Ciebie nieruchomościach,
  • 154 wzorcowych dokumentów do wykorzystania w każdej chwili i dostosowane do wszystkich typów obiektów,
  • 72 h tyle maksymalnie czasu będziesz czekał na odpowiedź na swoje pytania,
  • 640 minut filmu instruktażowego omawiającego postępowanie przy problemach technicznych,
  • 167 komentarzy do podzielonych tematycznie orzecznictw i wyroków,
Uzyskaj dostęp