Uzyskaj dostęp do portalu

Uzyskaj dostęp do zawartości portalu DoradcaZarządcy.pl

Skorzystaj z jedynego na rynku portalu internetowego, który w całości poświęcony jest zawodowym problemom przy zarządzaniu nieruchomościami!

Dlaczego warto uzyskać dostęp?

  • Zyskujesz dostęp do bazy porad prawnych wraz z gotowymi rozwiązaniami i schematach działań na przykładach realnych sytuacji w pracy zarządcy,
  • Otrzymujesz możliwość nieograniczonego kontaktu z naszymi ekspertami w trybie indywidualnych konsultacji,
  • Korzystasz z filmów instruktażowych pokazujących postępowanie przy problemach prawnych i technicznych.
  • Masz gwarancję zawsze aktualnych treści - dzięki regularnej aktualizacji zawsze pracujesz na materiałach zgodnych z obowiązującym prawem,

Wybierz rodzaj abonamentu:

Najczęściej wybierany
Dostęp roczny
599
(736.77 brutto)
Wybieram
Dostęp półroczny
399
(490.77 brutto)
Wybieram

Dlaczego warto uzyskać dostęp?

Niezbędna baza dokumentów

Portal zawiera bogatą bazę wzorcowej dokumentacji, która przeszła pozytywną weryfikację grona prawników specjalizujących się w zarządzaniu nieruchomościami.

Zawsze aktualne treści

Regularnie aktualizujemy treści dostępne w serwisie, dzięki temu masz gwarancję, że pracujesz na materiałach zgodnych z obowiązującym prawem. Dodatkowo każda porada prawna opatrzona jest najnowszym orzecznictwem i aktualnym wzorem dokumentu.

Najwyższy poziom merytoryczny

Tylko praktyczne odpowiedzi, dzięki sprofilowanym indywidualnie załącznikom dokumentów i schematów postępowania, odpowiedź zawsze opatrzona powiązanym orzecznictwem, odpowiedzi na każde, nawet najbardziej złożone pytanie.

Materiały pogrupowane tematycznie

Dzięki intuicyjnym zakładkom: ADMINISTROWANIE, ZAGADNIENIA BUDOWLANE, FINANSE w szybki sposób znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię problemy z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Najczęściej wybierany
Dostęp roczny
599
(736.77 brutto)
Wybieram
Dostęp półroczny
399
(490.77 brutto)
Wybieram