Uzyskaj dostęp do portalu

Uzyskaj dostęp do zawartości portalu DoradcaZarządcy.pl

Skorzystaj z jedynego na rynku portalu internetowego, który w całości poświęcony jest zawodowym problemom przy zarządzaniu nieruchomościami!

Dlaczego warto uzyskać dostęp?

  • Zyskujesz dostęp do bazy porad prawnych wraz z gotowymi rozwiązaniami i schematach działań na przykładach realnych sytuacji w pracy zarządcy,
  • Otrzymujesz możliwość nieograniczonego kontaktu z naszymi ekspertami w trybie indywidualnych konsultacji,
  • Korzystasz z filmów instruktażowych pokazujących postępowanie przy problemach prawnych i technicznych.
  • Masz gwarancję zawsze aktualnych treści - dzięki regularnej aktualizacji zawsze pracujesz na materiałach zgodnych z obowiązującym prawem,

Dlaczego warto uzyskać dostęp?

Niezbędna baza dokumentów

Portal zawiera bogatą bazę wzorcowej dokumentacji, która przeszła pozytywną weryfikację grona prawników specjalizujących się w zarządzaniu nieruchomościami.

Zawsze aktualne treści

Regularnie aktualizujemy treści dostępne w serwisie, dzięki temu masz gwarancję, że pracujesz na materiałach zgodnych z obowiązującym prawem. Dodatkowo każda porada prawna opatrzona jest najnowszym orzecznictwem i aktualnym wzorem dokumentu.

Najwyższy poziom merytoryczny

Tylko praktyczne odpowiedzi, dzięki sprofilowanym indywidualnie załącznikom dokumentów i schematów postępowania, odpowiedź zawsze opatrzona powiązanym orzecznictwem, odpowiedzi na każde, nawet najbardziej złożone pytanie.

Materiały pogrupowane tematycznie

Dzięki intuicyjnym zakładkom: ADMINISTROWANIE, ZAGADNIENIA BUDOWLANE, FINANSE w szybki sposób znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię problemy z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Najczęściej wybierany
Dostęp roczny
599
(736.77 brutto)
Wybieram
Dostęp półroczny
399
(490.77 brutto)
Wybieram