Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat tygodnia

16 marca 2021

STIHL CONNECTED – BĄDŹMY W KONTAKCIE!

0 110

Jesteś użytkownikiem urządzeń do pielęgnacji zieleni? Zawodowo zarządzasz całą flotą maszyn? Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy nowoczesny system STIHL CONNECTED.

Oddajemy do Państwa dyspozycji praktyczne rozwiązanie, które pozwala na koordynację i kontrolę pracy dowolnego urządzenia lub nawet całego parku maszynowego.
STIHL CONNECTED ułatwia planowanie pracy, właściwe i ekonomiczne wykorzystanie maszyny, a także analizowanie wykonanych przez nią zadań w ciągu dnia, miesiąca, roku. W ten sposób minimalizujemy koszty eksploatacji i unikamy niepotrzebnych napraw, wynikających z przekraczania sugerowanych przez producenta terminów wykonania przeglądów serwisowych. Nie jesteśmy narażeni na przykre niespodzianki i oszczędzamy swój czas. Nie trzeba robić notatek i zakładać grubych skoroszytów: STIHL CONNECTED zapamiętuje czas pracy urządzenia STIHL, we właściwym momencie podpowiada o potrzebie przeglądów serwisowych czy wymianie oleju.

POLECAMY

Ma wiele przydatnych funkcji – w chmurze systemu można nawet zapisywać dokumenty dotyczące zakupu i historii urządzenia. Właściciel maszyny otrzymuje indywidualne konto, na którym te dane są przechowywane i są do jego wglądu w każdej chwili. Dlatego warto korzystać ze wsparcia jakie daje STIHL CONNECTED, niezależnie czy zarządzasz profesjonalnie całą flotą urządzeń, czy używasz produktu marki STIHL sporadycznie, dbając o swój sad, ogród czy otoczenie domu.

System STIHL CONNECTED składa się z 3 powiązanych ze sobą elementów:


STIHL SMART CONNECTOR to rodzaj zasilanego baterią miniaturowego nadajnika, który po przytwierdzeniu do pilarki, kosy mechanicznej czy kosiarki przesyła informacje o czasie i parametrach pracy urządzenia poprzez połączenie bluetooth do smartfonu, na którym musi znajdować się wcześniej pobrana aplikacja.

APLIKACJA STIHL CONNECTED, udostępniona do pobrania na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS to łącznik między nadajnikiem danych STIHL SMART CONNECTOR i znajdującą się w chmurze bazą, czyli portalem STIHL CONNECT PRO, gdzie informacje dotyczące użytkowania maszyn są magazynowane i poddawane analizie. Dane te można również przeglądać bezpośrednio z poziomu aplikacji na własnym smartfonie. 

PORTAL STIHL CONNECT PRO to swoiste centrum monitorowania pracy urządzeń STIHL, w którym zebrane dane poddawane są analizie. Tu można zasięgnąć informacji o czasie pracy dowolnego urządzenia z posiadanego parku maszyn i planowanych dla niego rutynowych przeglądach oraz czynnościach serwisowych, by w razie potrzeby zaplanować wizytę w serwisie. Na podstawie danych GPS uzyskanych ze smartfonu można sprawdzić też lokalizację urządzeń. Portal znajduje się na https://connect.stihl.com. Należy się tam zarejestrować i założyć konto użytkownika – jest to bezpłatne.

Polecamy system STIHL CONNECTED jako rodzaj współczesnego sztabu dowodzenia, który umożliwia bezpłatne monitorowanie własnych urządzeń (system współpracuje także z urządzeniami innych marek) i zarządzanie nimi z bliska lub z każdego miejsca na Ziemi.

Zajrzymy do zapisanej historii własnej maszyny, sprawdźmy jego bieżącą pracę i potrzeby serwisowe. Bądźmy z nią w kontakcie. Bądźmy STIHL CONNECTED.

Więcej informacji o STIHL CONNECTED

www.stihl.pl/connected.aspx
 

 

Przypisy