Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwórz bramę telefonem

Porady prawne | 13 kwietnia 2021 |
0 70

iGATE to legendarny już system niezawodnych sterowników gsm służący do bezpłatnego otwierania bram, szlabanów, furtek za pomocą telefonów. To doskonała alternatywa dla klasycznych form sterowania.

Proste i bezpłatne

Uprawniony użytkownik otwiera bramę wykonując na jej numer gsm, bezpłatnego zwiastuna połączenia, potocznie zwanego: „sygnałem”, „clip-em”, „strzałką, „krótkim”. Korzystamy ze smartfonów bądź klasycznych aparatów gsm z klawiaturą, a nawet z telefonów stacjonarnych. 
Bramę otwieramy jednym naciśnięciem klawisza -  jej numer wprowadzamy do książki kontaktów i przypisujemy do ikony (klawisza) „prostego wybierania” naszego telefonu lub przycisku utworzonego w aplikacji iGATE SMART.
Każde sterowanie bramą telefonem jest bezpłatne, gdyż połączenie nie zostaje zrealizowane/zaliczone - iGATE odrzuca połączenie i natychmiast otwiera bramę.
Numer „obcy” bramy nie otworzy.

POLECAMY

Administrator zdalnie zarządza listą uprawnionych

Zarządzanie listą uprawnionych numerów do sterowania jest dostępne w sposób zdalny za pomocą bezpłatnej aplikacji iGATE SMART lub prostych komend SMS, wysyłanych z telefonu uprawnionych administratorów (maks. 3 osoby). Zatem osoba zarządzająca może natychmiast, z dowolnego miejsca i samodzielnie bez udziału instalatora, dodać/usunąć numery użytkowników. Pomyślne wykonanie polecenia jest potwierdzane przez iGATE zwrotną wiadomością tekstową SMS.

Obsługa do 2000 mieszkańców

Lista uprawnionych mieszkańców do sterowania może zawierać do 2000 numerów. Można ją podzielić na dwie części i przypisać im osobnych administratorów.
Występują dwie wersje sterownika: iGATE3 v.full – dla 2000 numerów uprawnionych oraz iGATE3 v. light – dla 12 uprawnionych.

A...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy